Szukaj
Close this search box.

Oferta tłumaczeń języka chorwackiego

Zajmuję się profesjonalnie tłumaczeniami języka chorwackiego od ponad 25 lat. Jestem tłumaczem przysięgłym z uprawnieniami zdobytymi w Chorwacji. W mojej ofercie mam zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne, a także pomoc w załatwianiu spraw urzędowych oraz w organizacji ślubów w Chorwacji.

Tłumaczenia Pisemne - Język Chorwacki

Ofertę tłumaczeń pisemnych języka chorwackiego przygotowałem w oparciu o wieloletnie doświadczenie jako tłumacz oraz potrzeby moich klientów. Najprawdopodobniej znajdziesz więc w niej wszystko to, czego szukasz, bo oferuję zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i specjalistyczne. Jeśli jednak masz bardzo specyficzne wymagania i nie widzisz odpowiadającej im pozycji na poniższej liście, to skontaktuj się ze mną. Postaram się sprostać Twoim wyjątkowym oczekiwaniom.

Potrzebujesz tłumaczenia pisemnego języka chorwackiego, którego nie ująłem na liście? Napisz do mnie, a ja zobaczę co mogę w tym zakresie zrobić.

Tłumaczenia Ustne - Język Chorwacki

Mieszkam w Chorwacji od 20 lat i pracuję jako tłumacz języka chorwackiego. Przez ten czas pomogłem tu już bardzo wielu osobom w różnych sprawach, które były dla nich ważne i wymagały dobrego porozumienia międzykulturowego. W oparciu o te doświadczenia opracowałem poniższą listę najczęściej wybieranych usług i mam nadzieję, że znajdziesz na niej coś dla siebie. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś więcej, to skontaktuj się ze mną, a ja zobaczę w jakim zakresie mogę Ci pomóc.

Potrzebujesz usługi tłumaczenia ustnego języka chorwackiego, którego nie uwzględniłem na liście? Napisz do mnie, a ja zobaczę w czym mogę Ci pomóc.

Dlaczego warto tłumaczyć u mnie

Usługi - tłumaczenia przysięgłe

Jestem tłumaczem przysięgłym z chorwackimi uprawnieniami

Usługi - tłumaczenia przysięgłe

Posiadam dyplom magistra filologii chorwackiej

Usługi - tłumaczenia przysięgłe

Mam ponad 25 lat doświadczenia

Usługi - tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczę pisemnie i ustnie

Usługi - tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenie to dla mnie połączenie pasji z pracą

Usługi - tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczę też kulturę jako przewodnik po Splicie i okolicach

Napisz do Mnie

a ja wkrótce odpowiem